با سلام از اینکه دکووال را برای خرید انتخاب کردید سپاسگزاریم.

این مجموعه سعی بر آن دارد تا با بیش از ده سال سابقه فروش آنلاین سریعترین و مطمئن ترین مسیر برای سفارش ،پرداخت،ارسال و پشتیبانی در اختیار شما عزیزان قرار دهید.

قدم اول: از منوی سایت وارد فروشگاه شوید و محصول یا محصولات مورد نظرتان را پس از انتخاب طرح و رنگ و تعداد به سبد خرید اضافه کنید.

توجه: اگر مایل به خرید دیوارپوش فومی پشت چسبدار هستید برای محاسبه تعداد ورق مورد نیاز مساحت (طول ضربدر ارتفاع دیوار) را محاسبه کرده و عدد به دست آمده را در دو ضرب کنید. مثال:یک دیوار دو در سه متر به دوازده عدد دیوارپوش نیاز دارد.

در مواردی تعداد خرید شما بالاست موجودی را با فروشگاه چک کنید : 09369061919-88052864 (ده صبح تا هشت شب).

قدم دوم: هزینه خرید کالا را پرداخت کنید.

قدم سوم: اگر آدرس خود را تهران وارد کرده اید می توانید با دو روش محصول مورد نظرتان را دریافت فرمایید.

1:دریافت در محل فروشگاه دکووال واقع در میدان شیخ بهایی پاساژ سئول ضلع شمالی پلاک 27 تا برای شما هزینه ارسال در نظر گرفته نشود.

2:ارسال با پیک این مبلغ توسط دکووال تعیین نمی شود و با توجه با فاصله شما تا میدان شیخ بهایی توسط اسنپ یا الوپیک مشخص خواهد شد و به عهده خریدار می باشد.قبل از ارسال با شما هماهنگ خواهد شد.

مهم: در صورتی که از خرید محصول مورد نظر منصرف شده اید هزینه بازگرداندن کالا به فروشگاه چه در تهران چه شهرستان به عهده خریدار می باشد و هزینه پرداخت شده توسط شما پس از تایید سلامت کالا و هیچگونه تغییری در آن به شما تا 24 بعداز وصول کالا  مسترد خواهد شد.